25 03 2020

Jaktorów i Milanówek dostarczą mieszkańcom maseczki ochronne

25.03.2020, godz.: 09:15
Jaktorów i Milanówek dostarczą mieszkańcom maseczki ochronne
fot. PIxabay

Samorządy gminne w Jaktorowie i Milanówku w związku epidemią COVID-19, postanowiły zakupić maseczki ochronne dla mieszkańców, które będą im przekazywać za darmo.

Proces ten zresztą już ruszył w jaktorowskiej gminie. Wkrótce ma się też rozpocząć w Milanówku. – Od 24 marca) pracownicy Urzędu Gminy Jaktorów będą sukcesywnie (w ramach otrzymywanych dostaw) dostarczali maseczki wraz z ulotką bezpośrednio do Państwa domów zgodnie z liczbą osób zamieszkujących pod danym adresem. Po otrzymaniu bardzo prosimy o przekazanie maseczek wszystkim domownikom. Po jednej dla każdej osoby – poinformował jaktorowski magistrat na Facebooku.

Jak dodano, urząd podjął decyzję o zakupie maseczek wielorazowego użytku dla każdego mieszkańca zamieszkującego pod dany adresem, zgodnie ze spisem, którym dysponuje urząd.

Maski mieszkańcom przekaże też Milanówek, ale na innej zasadzie. – W związku z dynamicznie rozwijającą się w naszym kraju epidemią COVID-19 w ubiegłym tygodniu podjąłem decyzję o zakupie maseczek ochronnych wielorazowego użytku dla naszych mieszkańców. W wyniku aktualnie występującego deficytu tego typu asortymentu w sprzedaży, zlecony został zakup 3000 sztuk dla najbardziej narażonej na groźną w przebiegu infekcję koronawirusa grupy mieszkańców 60+ i innych osób w grupie ryzyka (chorych, o obniżonej odporności itp.) – poinformował na milanowskim Facebooku burmistrz Piotr Remiszewski.

– O sposobie dystrybucji maseczek zostaniecie Państwo poinformowani najszybciej jak to będzie możliwe za pomocą wszystkich dostępnych środków komunikacji – dodał.

7

Dodaj Komentarz

7 odpowiedzi na “Jaktorów i Milanówek dostarczą mieszkańcom maseczki ochronne”

 1. Tadeusz pisze:

  W tym roku

 2. Tess pisze:

  Kiedy będą maseczki dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego? Czy ktoś o tym pomyślał?

 3. slavio pisze:

  No właśnie Grodzisk prosimy o to samo nawet kosztem budowy kolejnego parku czy placu zabaw bo za chwilę nie będzie miał tam kto chodzić

 4. Andrzej pisze:

  Prawo Panie Burmistrzu

 5. Marta L. pisze:

  Wreszcie Milanówek ma Burmistrza z prawdziwego zdarzenia, bo dba o mieszkańców, nie o układy i układziki.

 6. mieszkanka Milanówka pisze:

  Dziękuję panu Burmistrzowi za troskę o nas mieszkańców Milanówka bo dzięki temu jesteśmy wyposażeni w maseczki ochronne. Dzięki panie Burmistrza! !!

 7. Anonim pisze:

  Czy i kiedy mieszkańcy Grodziska Maz otrzymają maseczki ochronne -może czas już żeby nasza władza o tym pomyślała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata