TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

10 2021

Jakie potrzeby mają grodziszczanie? Wtorkowe spotkanie z mieszkańcami w Łąkach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiJakie potrzeby mają grodziszczanie? Wtorkowe spotkanie z mieszkańcami w Łąkach - Grodzisk News


Trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Grodziska Mazowieckiego. Gmina zorganizuje też spotkanie w którym mieszkańcy będą mogli określić swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące np. kolejnych inwestycji.


Mieszkańcy mogą przesyłać uwagi i sugestie do końca bieżącego miesiąca: albo w ankiecie papierowej lub wysyłanej mailowo, albo przy użyciu formularza internetowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projekt uchwały oraz formularz konsultacyjny dostępne są w Wydziale Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych ul. Kościuszki 12A 05-825 Grodzisk Mazowiecki w godzinach pracy Urzędu, na stronie internetowej Urzędu Grodziska Mazowieckiego oraz w BIP Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. Wszelkie dodatkowe informacje związane z procesem rewitalizacji można uzyskać pod numerem (22) 755 55 34 wew. 135, 103 lub drogą elektroniczną: marzena.zalewska@grodzisk.pl

W pełni anonimową ankietę online można wypełnić TUTAJ.

Czas na wypełnienie ankiety grodziszczanie mają do końca października, a w międzyczasie odbędzie się spotkanie poświęcone programowi rewitalizacji.

"Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na warsztaty dla mieszkańców organizowane w ramach trwających konsultacji społecznych Gminnego Programu Rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego na lata 2021-2030. Spotkanie odbędzie się 26 października 2021 r. (wtorek) w godz. 16.30-19.00 w Świetlicy Miejskiej w Łąkach przy ul. Ordona 4. Tematem spotkania będzie określenie potrzeb realizacji projektów społecznych i infrastrukturalnych na obszarze rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego. Zależy nam na Państwa obecności i wspólnej rozmowie o problemach naszego miasta i wspólnej refleksji nad najlepszymi rozwiązaniami, które przyczynią się do rozwoju Grodziska Mazowieckiego. Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współtworzenia programu rewitalizacji." – czytamy w komunikacie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jakieś dziwne rzeczy, burmistrz nie wie? Od dawna było mówione co w Łąkach jest nie tak.

Andrzej
25-10-2021 21:52

W związku z reorganizacją ruchu na ul. Szwedzkiej (kilkanaście miesięcy temu) skierowano nas na objazd bocznymi ścieżkami, bo drogami trudno to nazwać. Decyzja nt objazdu powstała w 5 minut, ale żeby najpierw wyremontować objazd - na taką decyzję może sobie pozwolić tylko wybitnie INTELIGENTNY urzędnik. Proponuję przejechać się w/w objazdem i zweryfikować urzędniczą inteligencję, a raczej jej brak...

Mieszkaniec Łąk
26-10-2021 12:21
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.