TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

10 2021

Jakie potrzeby mają grodziszczanie? Spotkanie z mieszkańcami w Łąkach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJakie potrzeby mają grodziszczanie? Spotkanie z mieszkańcami w Łąkach - Grodzisk News


Trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Grodziska Mazowieckiego. Gmina zorganizuje też spotkanie w którym mieszkańcy będą mogli określić swoje potrzeby i oczekiwania dotyczące np. kolejnych inwestycji.


Mieszkańcy mogą przesyłać uwagi i sugestie do końca bieżącego miesiąca: albo w ankiecie papierowej lub wysyłanej mailowo, albo przy użyciu formularza internetowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Projekt uchwały oraz formularz konsultacyjny dostępne są w Wydziale Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych ul. Kościuszki 12A 05-825 Grodzisk Mazowiecki w godzinach pracy Urzędu, na stronie internetowej Urzędu Grodziska Mazowieckiego oraz w BIP Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim. Wszelkie dodatkowe informacje związane z procesem rewitalizacji można uzyskać pod numerem (22) 755 55 34 wew. 135, 103 lub drogą elektroniczną: marzena.zalewska@grodzisk.pl

W pełni anonimową ankietę online można wypełnić TUTAJ.

Czas na wypełnienie ankiety grodziszczanie mają do końca października, a w międzyczasie odbędzie się spotkanie poświęcone programowi rewitalizacji.

"Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na warsztaty dla mieszkańców organizowane w ramach trwających konsultacji społecznych Gminnego Programu Rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego na lata 2021-2030. Spotkanie odbędzie się 26 października 2021 r. (wtorek) w godz. 16.30-19.00 w Świetlicy Miejskiej w Łąkach przy ul. Ordona 4. Tematem spotkania będzie określenie potrzeb realizacji projektów społecznych i infrastrukturalnych na obszarze rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego. Zależy nam na Państwa obecności i wspólnej rozmowie o problemach naszego miasta i wspólnej refleksji nad najlepszymi rozwiązaniami, które przyczynią się do rozwoju Grodziska Mazowieckiego. Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współtworzenia programu rewitalizacji." – czytamy w komunikacie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

JAK ZAWSZE PISZECIE, ŻE ANKIETY SĄ ANONIMOWE I MOŻNA ZGŁASZAĆ SWOJE SUGESTIE. JEST TO NIE PRAWDA ANKIETA NIE JEST ANONIMOWA, PONIEWAŻ TRZEBA PODAĆ W NIEJ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, NUMER TELEFONU, E-MAIL, BY TAKA ANKIETA ZOSTAŁA PRZYJĘTA PRZEZ SYSTEM I BYŁA BRANA POD UWAGĘ, NIE PODAJĄC CZĘŚCI DANYCH NIE MOŻNA WYSŁAĆ TAKIEJ ANKIETY. WIĘC PO CO PISZECIE COŚ CO NIE JEST ZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM.

111
22-10-2021 09:39

PO DZISIEJSZEJ INTERWENCJI-KOMENTARZU MOGLIŚCIE JEDNAK ZAMIEŚCIĆ NAPISANY KOMENTARZ Z DNIA 22. BARDZO DUŻO WIDAĆ W NIEKTÓRYCH POSTACH, ŻE NIE ZAMIESZCZACIE WSZYSTKICH NAPISANYCH KOMENTARZY.
KAŻDY MA PRAWO SIĘ WYPOWIEDZIEĆ WEDŁUG SWOJEGO UZNANIA- DOBRZE CZY ŹLE.

111
23-10-2021 10:46

Mamy potrzebę taką, aby zmienić burmistrza.

Marzena
22-10-2021 17:53

DLACZEGO PORTAL NIE ZAMIESZCZA WSZYSTKICH KOMENTARZY TYLKO ROBI TO WYBIÓRCZO. ZOSTAŁ NAPISANY KOMENTARZ DNIA 22 PAŹDZIERNIKA, ŻE ANKIETA NIE JEST ANONIMOWA, CO JEST PRAWDĄ ALE KOMENTARZ NIE ZOSTAŁ ZAMIESZCZONY- CZYLI PUBLICZNIE NIE MOŻNA GO PRZECZYTAĆ.
CHYBA TO NIE JEST WASZE PRYWATNE TYLKO OGÓLNE I WSZYSTKIE KOMENTARZE POWINNY BYĆ PUBLIKOWANE A NIE TE CO WAM PASUJĄ.
NIE ŁADNIE!!!!!!!!!!

111
23-10-2021 08:17

to portal przyjazny władzy

Darek
23-10-2021 13:49

Najpierw część moich komentarzy kasowali, jako niezgodne z linią Zielonego Betonu, a następnie w ogóle niektórych z nich nie zamieszczano. Grodzisk News je z ręki Zielonego Betonu, więc w zasadzie trudno się dziwić. Będą zamieszczali negatywne komentarze, to gmina nie da im ani grosza.

Becia
24-10-2021 14:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.