26 03 2020

Jaki klimatyzator wybrać przed latem? Wiemy, gdzie szukać!

26.03.2020, godz.: 15:00
Jaki klimatyzator wybrać przed latem? Wiemy, gdzie szukać!

Choć do lata zostało jeszcze kilka miesięcy, warto wcześniej rozejrzeć się za odpowiednią ofertą na klimatyzator, który w upalne dni zapewni odpowiednią dawkę kojącego chłodu, pozwoli nam odpocząć i zrelaksować się. Sprzęt w wysokim standardzie, na każdą kieszeń można kupić w Grodzisku.

Mimo iż nasz kraj nie należy do najgorętszych, to zmiany klimatyczne powodują, że upały coraz częściej nawiedzają Polskę. Ponad 30 stopni Celsjusza w lecie nie jest rzadkością, a w takich warunkach ciężko o komfort życia. Jak pokazują badania, bardzo gorące i wilgotne powietrze ma negatywny wpływ na samopoczucie człowieka i ciężko wtedy o odpoczynek lub efektywną pracę.

Coraz popularniejsze jest więc montowanie systemów klimatyzacji w domach, mieszkaniach i biurach, zwłaszcza, że w ostatnich latach koszt zakupu odpowiedniego sprzętu i jego montażu stał się naprawdę przystępny. A przecież klimatyzatory nie tylko schładzają powietrze w pomieszczeniach, lecz także usuwają nadmiar wilgoci, roztocza i inne czynniki powodujące alergię, tworząc znacznie bardziej przyjazny mikroklimat.

A ten w Twoich pomieszczeniach pomogą Ci stworzyć instalatorzy z firmy PRO-CON, która ma w asortymencie klimatyzatory domowe i komercyjne, a także bardziej zaawansowane systemy klimatyzacji. W palecie produktów znajdziemy systemy klimatyzacyjne: od najprostszych typu SPLIT do mieszkań i domów po układy SDV, VRV, VRF obsługujących duże biurowce; Dostępne są również: centrale wentylacyjne, wentylatory; agregaty wody lodowej; nawilżacze powietrza, kurtyny powietrzne.

Wszystkie te rozwiązania licują z najwyższymi standardami nowoczesności oraz wygody użytkowników. Dość powiedzieć, że klimatyzacją możemy sterować za pośrednictwem Wi-Fi, oraz dowolnie wybierać spośród różnych filtrów powietrza.

– Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia estetyczny wygląd i niezawodność. Zachęcamy do zakupu klimatyzatora z montażem, uruchomieniem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jako firma o zasięgu lokalnym hołdujemy zasadzie, że miarą sukcesu jest satysfakcja i zaufanie naszych klientów – mówi Adam Zagórski z firmy PRO-CON. – Dla naszych Seniorów mamy przygotowaną ofertę specjalną – dodaje.

Wśród klientów grodziskiej firmy są zarówno osoby fizyczne, Klienci posiadający sieć lokali komercyjnych, gastronomicznych jak i duże przedsiębiorstwa. Dla tych ostatnich PRO-CON ma także szereg rozwiązań poprawiających komfort pracy, m.in. klimatyzację, wentylację oraz pomiary wydajności wentylacji i hałasu.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zajrzyj TUTAJ.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.