TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

10 2023

Jak wypadną nasze samorządy w III Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraJak wypadną nasze samorządy w III Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego? - Grodzisk News


W ostatni piątek listopada Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Urzędem Statystycznym w Warszawie przedstawi wyniki III Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego! Przekonamy się, jak wysoko notowane będą samorządy z naszego regionu.


Ideą rankingu jest wyłonienie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego, wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. – Fundacja prowadziła podobne rankingi w wielu miejscach w całej Polsce. Na fali tych dobrych doświadczeń rozszerzyliśmy, we współpracy z GUS, nasze rankingi na całą Polskę” — mówił Cezary Trutkowski, prezes zarządu FRDL podczas II Gali Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego w listopadzie 2022 r. (na zdjęciu)

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promowanie gmin wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. W ramach Rankingu ocenie poddawane są wszystkie gminy województwa mazowieckiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu.

–Mamy nadzieję, że przeprowadzane analizy statystyczne staną się podstawą ważnej dyskusji, zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu – mówią pomysłodawcy rankingu.

Uroczysta gala rankingu odbędzie się 24 listopada w urokliwych Przestrzeniach Bruna w Warszawie Tego dnia poznamy też wyniki rankingu! Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl. Szczegóły tutaj

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.