TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

04 2022

Jak przebiegły święta na drogach powiatu grodziskiego?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plJak przebiegły święta na drogach powiatu grodziskiego? - Grodzisk News


Podsumowujemy okres świąteczny na drogach naszego powiatu. W ciągu czterech dni wzmożonego ruchu na drogach policjanci z grodziskiej komendy odnotowali m.in. niespełna 20 kolizji.


W okresie do 15 do 18 kwietnia włącznie policjanci z naszego regionu prowadzili wzmożone kontrole kierowców pod kątem prędkości jazdy, przestrzegania zasady zapiętych pasów, sprawdzano stan trzeźwości kierujących, a także – w uzasadnionych przypadkach stan techniczny pojazdów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kontrole nie ominęły też rowerzystów oraz pieszych. – W ciągu czterech dni działań: od 15 do 18 kwietnia odnotowaliśmy łącznie 19 kolizji; nie było wypadków – wylicza asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Policjanci zatrzymali również jednego kierowcę auta i jednego rowerzystę w stanie nietrzeźwości, a także jednego kierowcę samochodu w stanie po użyciu alkoholu – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.