reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

01 2021

Jak idą szczepienia w Szpitalu Zachodnim?


Grodzisk News


Jak idą szczepienia w Szpitalu Zachodnim? - Grodzisk News


W całej Polsce trwa akcja szczepień na koronawirusa osób z tzw. grupy zero, czyli przedstawicieli zawodów medycznych i pracowników placówek opiekuńczych. Grodziski Szpital Zachodni także szczepi. Sprawdzamy więc, jak przebiega akcja.


reklama Grodzisk mazowiecki

Z informacji zamieszczonych na stronie szpitala, a potwierdzonych przez dyrektora placówki Krystynę Płukis, wynika że do szczepienia zgłosiło się ponad dwa i pół tysiąca osób.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Według stanu na 8 stycznia w Szpitalu Zachodnim wykonano łącznie 523 szczepienia: 75 osób zaszczepiono w ostatnich dwóch dniach 2020 roku, zaś w okresie od 4 do 8 stycznia szczepionkę przyjęło kolejnych 448 osób. W bieżącym tygodniu – od 11 do 15 stycznia. Może zostać zaszczepionych 720 osób, ponieważ tyle dawek otrzymał szpital.

Jednocześnie przypomnijmy, że od 15 stycznia ruszą zapisy na szczepienia dla tzw. grupy pierwszej z seniorami na czele. 25 stycznia rozpocznie się zaś podawanie preparatów.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Co to znaczy w powyższym tekście,że ........szampionkę przyjęło kolejnych 448 osób. ...... Kolejna "prześmieszna wtopa" korekty portalu :):):):)
uważny czytelnik


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.