reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

07

11 2022

Jak było na drogach po sąsiedzku? Sprawdzamy liczby z długiego weekendu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówJak było na drogach po sąsiedzku? Sprawdzamy liczby z długiego weekendu - Grodzisk News


Długi weekend przy okazji Wszystkich Świętych podsumowali statystycznie policjanci z sąsiedniego powiatu pruszkowskiego. Okazuje się, że liczby były nieco wyższe niż u nas.


Od piątku 28 października do 2 listopada funkcjonariusze z powiatu pruszkowskiego, w ramach działań pod nazwą „Wszystkich Świętych” kontrolowali okolice cmentarzy oraz drogi wyjazdowe i wjazdowe.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W trakcie kontroli zwracali uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz prędkość z jaką się poruszają. Sprawdzany był także stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci.

– W tym okresie doszło do 45 kolizji oraz 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba. Policjanci wylegitymowali 456 osób i ujawnili 303 wykroczenia w ruchu drogowym. Dokonali 1495 badań stanu trzeźwości kierujących, ujawniając 14 kierujących po spożyciu alkoholu. 12 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli mundurowi ujawnili 5 kierujących, którzy nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami – relacjonuje komisarz Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.