TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

06 2022

IV Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

IV Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci - Grodzisk News


Co roku pod koniec lata w Niepokalanowie Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów oraz Rycerzyk Niepokalanej organizują ogólnopolskie spotkania dla dzieci, na które czeka masa atrakcji. Nie inaczej będzie w tym roku.


Ubiegłoroczna edycja imprezy była organizowana pod hasłem „Św. Józef – opiekun naszych Rodzin”. Wydarzenie zgromadziło mnóstwo dzieciaków z całego kraju, które na nudę nie mogły narzekać. Choć lato dopiero się zaczyna, to organizatorzy imprezy już zapowiadają kolejną edycję – VI Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci, które odbędzie się 17 września w Niepokalanowie. Hasłem tegorocznego wydarzenia będzie „Święty Franciszek – rycerz pokoju”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spotkanie rozpocznie się tradycyjnie mszą świętą, a po niej na uczestników będzie czekało wiele atrakcji. – Eucharystii przewodniczyć będzie bp Wojciech Osial – biskup pomocniczy diecezji łowickiej. Nie zabraknie więc wspólnej modlitwy, po której zapraszamy dzieci oraz opiekunów na ciepły posiłek. Na najmłodszych czekać będzie wiele ciekawych atrakcji m.in. szlak rycerski, kącik plastyczny, zabawy i konkursy sprawnościowe, dmuchańce, wata cukrowa i wiele innych atrakcji, a wszystko pod czułą opieką Niepokalanej. Będziemy mogli wyśpiewać chwałę Bogu podczas koncertu Małego Chóru Wielkich Serc – zapowiadają organizatorzy. – Jak co roku będzie możliwość wstąpienia w szeregi Rycerstwa Niepokalanej, które założył św. Maksymilian M. Kolbe. Każdy mały uczestnik otrzyma kolejną figurkę do kolekcji, tym razem figurkę św. Franciszka. Warto przebrać się za rycerza lub damę dworu – dodają.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania swojego uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres osd.zgloszenia@gmail.com.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

IV Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.