reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

03 2023

Irlandzka podróż na grodziskiej scenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euIrlandzka podróż na grodziskiej scenie - Grodzisk News


Szykuje się ciekawe i nietuzinkowe widowisko muzyczne, multimedialne i taneczne w duchu muzyki i tańca rodem z Irlandii. Spektakl pod nazwą „Eachtra” zagości na grodziskiej scenie już w marcu.


Marzec to miesiąc narodowego święta Irlandii – Dnia św. Patryka (17 marca). To zatem także dobry czas na organizację widowiska, o którym jego organizatory mówią tak: –  Polski spektakl multimedialny, nawiązujący do słynnych irlandzkich produkcji taneczno-muzycznych, a składający się z muzyki, tańca, animacji i literatury – projekt sceniczny będący owocem wieloletniej współpracy zespołu muzyki celtyckiej Jig Reel Maniacs (https://jrm-jig-reel-maniacs.pl), zespołu tańca irlandzkiego Tuatha & Ellorien oraz Visual Jokeya Tomasza Frąszczaka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Muzycy i tancerki współtworzą widowisko muzyczno-taneczne łączące elementy kultury celtyckiej takich krain jak Irlandia, Walia, Szkocja i Bretania. Delikatne tańce w baletkach, wraz z energetycznym stepem irlandzkim, scalone z animacjami, recytowanymi fragmentami literatury i przede wszystkim żywą muzyką, zabierają słuchaczy i widzów w podroż na Szmaragdową Wyspę oraz celtyckie okolice bliższe i dalsze – dodają.

Więcej o zespołach której wystąpią w widowisku na scenie grodziskiego centrum kultury można przeczytać TUTAJ.

Sam koncert odbędzie się zaś 20 marca o godz. 19.00. W CK przy ul. Spółdzielczej 9.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.