24 03 2020

Inwestycja Sienkiewicza 44. Nowoczesne biura w centrum Grodziska Mazowieckiego

24.03.2020, godz.: 16:30
Inwestycja Sienkiewicza 44. Nowoczesne biura w centrum Grodziska Mazowieckiego

W sercu Grodziska Mazowieckiego, przy ulicy Sienkiewicza, trwa budowa inwestycji mieszkaniowej spółki RWJ Development. W czerwcu 2021 okolica zyska nowoczesny i elegancki trzypiętrowy budynek o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej. Obecnie w sprzedaży dostępne są dwupoziomowe apartamenty z antresolą – przeznaczone przede wszystkim dla firm.

W dobie suburbanizacji coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę na tzw. przedmieścia lub do miast sąsiadujących – napędzając tym samym lokalny biznes i dając podstawy do powstawania nowych firm i przedsięwzięć poza granicami metropolii. Jest to dobry czas na tworzenie oraz rozwijanie własnych inicjatyw na podmiejskich obszarach i na terenach pomniejszych miast. Mając na uwadze ten czynnik spółka RWJ Dewelopment postanowiła stworzyć przestrzeń, którą przeznaczyć można nie tylko na komfortowe mieszkania ale również, a może przede wszystkim, na potrzeby biznesu.

„Apartamenty Sienkiewicza” to synonim nowoczesnego, niekonwencjonalnego budownictwa, które przestaje być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla mieszkańców stolicy. Obok nietuzinkowej formy idzie za tym wysoka jakość, atrakcyjne metraże oraz spokojne otoczenie – absolutnie deficytowe w wielkich miastach.

Realizacja w liczbach to: 32 apartamenty, w tym 19 dwupoziomowych z antresolą, garaże podziemne oraz 700 mkw. powierzchni dla lokali handlowo-usługowych na parterze. Metraże mieszkań wahają się od 30 mkw. do 83 mkw. Obecnie w sprzedaży są apartamenty dwupoziomowe przeznaczone dla osób prywatnych lub do prowadzenia działalności gospodarczej. Jak podaje deweloper istnieje możliwość konfiguracji dwóch lub więcej lokali, by stworzyć jak najbardziej satysfakcjonującą aranżację przestrzeni biurowej.

Apartamenty z antresolą przy Sienkiewicza 44 zostały zaprojektowane tak, że doskonale nadają się nie tylko na komfortowe mieszkania dla rodzin lecz również na kameralne i ciche biura dla małych firm. Funkcjonalne rozkłady dają wiele możliwości aranżacji a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie. Naturalne światło, niezależnie od pory roku jest niezmiernie ważne, gdy szukamy miejsca dla naszej działalności. Otwarta przestrzeń i kontakt pomiędzy piętrami, ale też jednoczesne odseparowanie pomieszczeń sprawiają, że powierzchnie z antresolą doskonale adaptują się na biura. Położenie w centrum miasta to dodatkowy atut biznesowy. Kancelarie prawne, biura architektoniczne czy rachunkowe, agencje reklamowe – z całą pewnością znajdą tutaj swoją bezpieczną przystań – mówi Monika Rohoza, Prezes RWJ Development.

Dodaj Komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata