TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

23

02 2021

Inwentaryzują źródła ciepła. Potrzebne informacje od grodziszczan


Grodzisk News


foto: PixabayInwentaryzują źródła ciepła. Potrzebne informacje od grodziszczan - Grodzisk News


W grodziskiej gminie trwa inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. W tym celu zbierane są informacje od mieszkańców na ten temat. Dlatego ważne jest, by jak najwięcej grodziszczan wypowiedziało się w krótkich ankietach dostępnych w internecie. Termin ich składania przedłużono.


Jak podkreślają urzędnicy, inwentaryzacja to ważny krok, który pozwoli poprawić jakość powietrza, a w efekcie stan zdrowia mieszkańców naszej Gminy. Badanie ankietowe on-line pozwoli w obecnej sytuacji epidemicznej zapewnić bezpieczeństwo naszym najbliższym.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z regulaminem MIWOP Mazowsze 2020, mieszkańcy posiadający indywidualne źródło ogrzewania, którzy nie przekażą informacji o typie wykorzystywanego urządzenia, zostaną zakwalifikowani do grupy posiadającej źródła pozaklasowe, tzw. „kopciuchy”. Dlatego lepiej wypowiedzieć się w ankiecie.

– Osoby, które nie udzieliły jeszcze informacji, prosimy o pomoc i wypełnienie ankiety, która znajduje się na stronie urzędu. Prosimy także o przekazanie informacji o inwentaryzacji rodzinie i znajomym – apeluje grodziski magistrat.

Bezpośredni link do ankiety znajduje się TUTAJ .


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

czyli jak nie oświadczę, że jestem biały to uznacie mnie za czarnego. SUPER!

japaw
24-02-2021 07:09

Około rok temu podobna inwentaryzacje przeprowadzala straż miejska u czesci mieszkancow. Ta czesc mieszkancow nie bedzie sie wypowiadala drugi raz na ten temat, chocby miala zostac zakwalifikowana do kopciuchów. Macie problem z integracja danych z tych 2 ankiet to wasz problem, a nie mieszkancow. Ale zrozumiale jest, ze trzeba dac zarobic znajomej firmie na prowadzonej obecnie ankiecie. I po to ten cyrk. Bo w jaki sposob ma to niby wplynac na poprawe jakosci powietrza? Na podstawie ankiety gmina sama zwroci sie do kopciuchów z propozycja dofinansowania bardziej ekologicznego ogrzewania....? Z pewnoscia nie. A sama wiedza na temat tego ile jest kopciuchów jest w praktyce dla gminy bezuzyteczna. Jest za to dobrym pretekstem do przygotowania przez swoich nic nie wartego w praktyce opracowania za grube pueniadze podatnikow.

Mieszkaniec
24-02-2021 15:28

W ankiecie są dane których nie udostępniam.
Niech gmina zainteresuje się kradzierzami i dewastacja samochodów w Czarnym Lesie.

Czarny Las
24-02-2021 19:17

pokaż wszystkie komentarze (5)

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.