TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

04 2021

Interwencja straży i policji w Jaktorowie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsInterwencja straży i policji w Jaktorowie - Grodzisk News


Tuż przed godz. 10.40 dwa zastępy straży pożarnej zostały wezwane do interwencji na ul. Armii Krajowej. Okazało się, że strażacy brali udział w tzw. izolowanym zdarzeniu ratownictwa medycznego. Sprawdziliśmy o co chodzi.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Dokładnie o godz. 10.38 dostaliśmy zgłoszenie z pogotowia zgłoszenie o potrzebie wyjazdu do tzw. izolowanego zdarzenia ratownictwa medycznego. Dzieje się tak w sytuacji, kiedy nie ma wolnych zespołów medycznych, a komuś należy udzielić pomocy, wtedy to my udzielamy takiej pomocy – mówi nam Krzysztof Tryniszewski, rzecznik pasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– W tej sytuacji 60-letni mężczyzna przewrócił się na rowerze na ul. Armii Krajowej w Jaktorowie i doznał pewnych obrażeń. Pan stwierdził jednak, że nie potrzebuje jechać do szpitala, więc karetka wezwana w trakcie interwencji nie musiała przyjeżdżać – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.