TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

04 2021

Interwencja straży i policji w Jaktorowie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsInterwencja straży i policji w Jaktorowie - Grodzisk News


Tuż przed godz. 10.40 dwa zastępy straży pożarnej zostały wezwane do interwencji na ul. Armii Krajowej. Okazało się, że strażacy brali udział w tzw. izolowanym zdarzeniu ratownictwa medycznego. Sprawdziliśmy o co chodzi.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Dokładnie o godz. 10.38 dostaliśmy zgłoszenie z pogotowia zgłoszenie o potrzebie wyjazdu do tzw. izolowanego zdarzenia ratownictwa medycznego. Dzieje się tak w sytuacji, kiedy nie ma wolnych zespołów medycznych, a komuś należy udzielić pomocy, wtedy to my udzielamy takiej pomocy – mówi nam Krzysztof Tryniszewski, rzecznik pasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– W tej sytuacji 60-letni mężczyzna przewrócił się na rowerze na ul. Armii Krajowej w Jaktorowie i doznał pewnych obrażeń. Pan stwierdził jednak, że nie potrzebuje jechać do szpitala, więc karetka wezwana w trakcie interwencji nie musiała przyjeżdżać – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.