29 12 2019

Interwencja straży i policji na Bairda. „Znaleziono ciało mężczyzny”

29.12.2019, godz.: 18:56
Interwencja straży i policji na Bairda. „Znaleziono ciało mężczyzny”
fot. GrodziskNews

Tragicznego znaleziska dokonali strażacy wespół z policjantami przy ul. Bairda w Grodzisku. W mieszkaniu jednego z bloków odnaleźli mężczyznę leżącego na podłodze, wkrótce okazało się, że nie żyje.

Pierwszą informację otrzymaliśmy na skrzynkę kontaktową od czytelnika. – Przy Bairda strażak i policjant wchodzili po drabinie na balkon mieszkania na drugim piętrze. Chyba stało się coś poważnego, bo na miejscu jest dużo służb – napisał czytelnik.

Owych służb zapytaliśmy o szczegóły. – Po godz. 15.20 otrzymaliśmy zawiadomienie od policji o potrzebie wejścia do mieszkania w bloku przy ul. Bairda. W lokalu miał przebywać człowiek, z którym przez dwie godziny nie było kontaktu – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Po wejściu, na podłodze mieszkania znaleziono mężczyznę. Lekarz wkrótce stwierdził zgon – dodaje bryg. Tryniszewki.

My zaś do sprawy jeszcze wrócimy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata