reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

01 2023

Interwencja strażaków w Siestrzeni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w KsiążenicachInterwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News


Cztery zastępy straży pożarnej zostały wysłane do sobotniego pożaru sadzy w kominie hostelu w Siestrzeni. Było duże zadymienie.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – W Siestrzeni pożar w hostelu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej z Grodziska i okolic – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają.a – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy w sobotę o godz. 17.33. Poinformowano nas o dużym zadymieniu w hostelu znajdującym się w Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym z OSP Książenice i OSP Żelechów – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Po dojeździe na miejsce zauważono pożar sadzy w przewodzie kominowym centralnego ogrzewania. Działania strażaków polegały na wygaszeniu pieca CO, ugaszeniu i strąceniu żarzącej się sadzy w kominie – dodaje.

Rzecznik grodziskiej straży pożarnej zaznaczył, że nikt nie odniósł obrażeń, bowiem dziewięć osób znajdujących się w momencie pożaru, ewakuowało się z budynku przed przybyciem straży pożarnej. – Po zakończonej akcji strażacy przekazali budynek właścicielowi z zaleceniem nieużywania pieca i sprawdzeniu instalacji przez osoby do tego uprawnione – podkreślił asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Interwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News
Interwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.