22 09 2020

Interwencja poskutkowała. Bilety miesięczne kupimy przez internet

22.09.2020, godz.: 10:03
Interwencja poskutkowała. Bilety miesięczne kupimy przez internet
fot.

Po naszej interwencji grodziski PKS wprowadził możliwość zakupu biletów przez internet. To pokłosie skarg mieszkańców na gigantyczne kolejki, w jakich przyszło im stać w kasach dworca PKP.

Wraz z początkiem roku szkolnego wzrosło zapotrzebowanie na bilety miesięczne, a skala zaskoczyła przewoźnika. Pracownicy PKS-u wyjaśniali, że sprzedaż od lat prowadzona jest w podobny sposób i nigdy nie było problemów. Przyznali jednak, że od 1 września sprzedaż dzienna wzrosła kilkukrotnie.

– Prawdopodobnie głównymi przyczynami było wprowadzenie połączeń w ramach nowej komunikacji użyteczności publicznej oraz zwiększenie zapotrzebowania na przewozy wśród szkolnej młodzieży – mówili nam przedstawiciele przewoźnika.

Wówczas zapowiedzieli za naszym pośrednictwem, że wprowadzą możliwość internetowego zakupu biletów. I oto jest.

– Pasażerowie komunikacji linii powiatowych będą mogli nabywać bilety miesięczne drogą elektroniczną za pomocą portalu e-podróżnik. Dodatkowo PKS Grodzisk Mazowiecki, realizujący przewozy, wprowadził możliwość dokonywania płatności kartą płatniczą przy zakupie biletów na stacji PKP – poinformował grodziski magistrat.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Interwencja poskutkowała. Bilety miesięczne kupimy przez internet”

  1. Klient pisze:

    Prośba w kierunku Grodzisk News o przetestowanie tej drogi zakupu biletu a potem zamieszczanie komunikatu. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.