01 09 2018

Interwencja policji i pogotowia przy grodziskim dworcu PKP

01.09.2018, godz.: 18:37
Interwencja policji i pogotowia przy grodziskim dworcu PKP
fot. Czytelnik Staszek

Kwadrans po godz. 17.00 policja oraz pogotowie otrzymały zgłoszenie, że przed dworcem PKP w Grodzisku leży mężczyzna, który potrzebuje pomocy.  Jak dotychczas służby nie ustaliły, co było przyczyną takiego stanu mężczyzny. Mają to wyjaśnić badania w szpitalu. 

Pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika. –  Przy PKP akcja pogotowia i policji. Udzielano pomocy mężczyźnie który dziwnie się zachowywał. „Nosiło” go od lewej do prawej. Dwukrotnie o mało nie wpadł pod samochód i autobus. W końcu wywrócił się, zaczął lamentować i coś bełkotać – napisał do nas czytelnik Staszek.

Grodziska policja potwierdza. – Rzeczywiście, około 17.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który zasłabł czy źle się poczuł z niewiadomych przyczyn. Gdy patrol dotarł na miejsce, pogotowie już tam było. Medycy udzielali pomocy mężczyźnie w wieku około 30 lat, który został zabrany do szpitala – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Dopiero po badaniach będzie wiadomo, co się stało – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Interwencja policji i pogotowia przy grodziskim dworcu PKP”

  1. nnnnn pisze:

    3 latek bez opieki? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.