30 07 2020

Interaktywna mapa na pomoc bezdomniakom

30.07.2020, godz.: 16:55
Interaktywna mapa na pomoc bezdomniakom
fot. Marcin Masalski

Trwa interaktywna inicjatywa, jakiej w Grodzisku chyba jeszcze nie było. To podróż szlakiem zwierząt w grodziskiej sztuce. Zdecydowanie warto wziąć udział pomóc w ten sposób grodziskim bezdomniakom.

Organizatorami wystawy są lokalne Stowarzyszenie Odkrywamy Bliskie Historie i Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego. O internetowej ekspozycji mówią tak: – Na początek proponujemy spacer szlakiem zwierząt w grodziskiej sztuce – gdzie w mieście znajdują się rzeźby lub obrazy przedstawiające zwierzęta? Z tej okazji chcemy wesprzeć Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego – informują.

Jak możesz się włączyć? Uruchom mapę w telefonie albo weź kartkę z jej wydrukiem.
Adres: https://wirtualnyoboz.weebly.com/cyfrowy-grodzisk.html
Następnie wybierz się na spacer szlakiem grodziskich zwierząt i w każdym miejscu zrób sobie zdjęcie (nie musi być widoczna twarz, może być np. ręka). Jeśli w któreś miejsce trudno będzie się dostać, bo będzie zamknięte, zrób sobie zdjęcie pod bramą/drzwiami i dołącz zdjęcie innego grodziskiego zwierzęcia spotkanego w okolicy (np. gołębia, kota, psa).

Prześlij nam fotorelację ze spaceru do organizatorów. – Za każdy odbyty spacer my kupujemy puszkę, torbę karmy lub inną potrzebną rzecz dla Straży Zwierząt. Znasz obraz lub rzeźbę zwierzęcia, którego nie ma na naszej mapie? Zrób zdjęcie, wyślij do nas, a my za to dodamy dla Straży Zwierząt ekstra puszkę – opisują ideę akcji.

Więcej TUTAJ.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.