TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

09 2021

Imprezy rowerowe w regionie


Grodzisk News


foto: grodzisk.plImprezy rowerowe w regionie - Grodzisk News


Sezon rowerowy powoli dobiega końca. W naszym regionie organizowane są więc ostatnie imprezy rowerowe. Dziś chętni mogą skorzystać z propozycji w Grodzisku i Brwinowie, a jutro w Milanówku.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk zaprasza dziś na Rodzinny Rajd Rowerowy. Celem przejażdżki jest nie tylko aktywność na świeżym powietrzu ale też poznanie sieci ścieżek wybudowanych w gminie. – O godz. 14:00 spotykamy się na parkingu przy Stawach Walczewskiego (ul. Wioślarska). W programie rajdu przewidziano: sportową rozgrzewkę, serwis rowerowy, ciepły poczęstunek, zwiedzanie Dworku oraz parku w Adamowiźnie, a dla wytrwałych uczestników czekają nagrody – mówią organizatorzy rajdu.

Udział w rajdzie mogą wziąć udział nie tylko rodziny z dziećmi, lecz także szkoły i przedszkola. W myśl zasady: im nas więcej, tym weselej.

Imprezy rowerowe w regionie - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


Brwinów
W sobotę o godz. 18.00 z brwinowskiego rynku ruszy tamtejsza Masa Krytyczna. Jest to tradycyjna jesienna impreza przypominająca o  konieczności odpowiedniego oświetlenia roweru i używania kamizelek odblaskowych, zwłaszcza w  czasie, gdy coraz szybciej zapada zmierzch. Wspólny przejazd rowerzystów będzie prowadził tym razem z Brwinowa do Parzniewa, a stamtąd – po okrążeniu osiedli ulicami Działkową i Wolności i  Solidarności – z powrotem do Brwinowa. Trasa liczy 14 km.

Imprezy rowerowe w regionie - Grodzisk Newsfoto: brwinow.pl


Milanówek
Sekcja Turystyki Rowerowej przy Milanowskim Centrum Kultury zaprasza na niedzielną (26 września) wycieczkę rowerową do Sulejówka, do Muzeum Marszałka Piłsudskiego. Rowerzyści ruszają o godz. 9.15 spod MCK i pojadą trasą: Milanówek – Nadarzyn – Łazy – Lesznowola – Zgorzała – Kabaty – Powsin – Most Południowy im Anny Jagiellonki przez Wisłę – Wawer – Międzylesie – Stara Miłosna – Sulejówek. Dystans ok 70 km. Powrót pociągiem. W programie zwiedzanie wspomnianego muzeum w  dwóch grupach, z  przerwą między pierwszą a  drugą 15 min. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Wycieczka dla osób pełnoletnich.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.