TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2021

Imprezowa sobota w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraImprezowa sobota w Brwinowie - Grodzisk News


W kalendarzu wydarzeń na terenie gminy Brwinów nie brakuje ciekawych propozycji. Są wśród nich m.in. spotkanie autorskie dla miłośników jeździectwa, turniej tenisowy oraz Brwinowska Masa Krytyczna – impreza rowerowa na zakończenie.


„Wielki koniuszy polskiego filmu” Piotra Dzięciołowskiego to książka przedstawiająca postać Tomasza Biernawskiego, który nie jest znany szerokiej publiczności, ale efekty jego pracy podziwiają miliony widzów. Biernawski jest nie tylko konsultantem scen jeździeckich, specjalistą od filmowych koni, kostiumów i militariów, ale występował też na planie filmowym jako scenograf, aktor i statysta. Pracował z wybitnymi reżyserami, m.in. Jerzym Hoffmanem, Jerzym Kawalerowiczem, Stevenem Spielbergiem i Andrzejem Żuławskim. Spotkanie z autorem książki i jej bohaterem odbędzie się w sobotę 25 września w dworku Zagroda o godz. 12.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dwie godziny później rozpocznie się turniej tenisowy o puchar Burmistrza Gminy Brwinów, który będzie rozgrywany na kortach przy ul. Żwirowej w Brwinowie. Do udziału zaproszone są tym razem grające pary zawodników, które będą rywalizować w kategoriach debel damski i męski.

Dzień zakończy wrześniowa Brwinowska Masa Krytyczna, tradycyjna jesienna impreza przypominająca o konieczności odpowiedniego oświetlenia roweru i używania kamizelek odblaskowych, zwłaszcza w czasie, gdy coraz szybciej zapada zmierzch. Wspólny przejazd rowerzystów będzie prowadził tym razem z Brwinowa do Parzniewa, a stamtąd – po okrążeniu osiedli ulicami Działkową i Wolności i Solidarności – z powrotem do Brwinowa. Trasa liczy 14 km. Zbiórka uczestników na Rynku o godz. 18.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.