TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2021

Imprezowa sobota w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraImprezowa sobota w Brwinowie - Grodzisk News


W kalendarzu wydarzeń na terenie gminy Brwinów nie brakuje ciekawych propozycji. Są wśród nich m.in. spotkanie autorskie dla miłośników jeździectwa, turniej tenisowy oraz Brwinowska Masa Krytyczna – impreza rowerowa na zakończenie.


„Wielki koniuszy polskiego filmu” Piotra Dzięciołowskiego to książka przedstawiająca postać Tomasza Biernawskiego, który nie jest znany szerokiej publiczności, ale efekty jego pracy podziwiają miliony widzów. Biernawski jest nie tylko konsultantem scen jeździeckich, specjalistą od filmowych koni, kostiumów i militariów, ale występował też na planie filmowym jako scenograf, aktor i statysta. Pracował z wybitnymi reżyserami, m.in. Jerzym Hoffmanem, Jerzym Kawalerowiczem, Stevenem Spielbergiem i Andrzejem Żuławskim. Spotkanie z autorem książki i jej bohaterem odbędzie się w sobotę 25 września w dworku Zagroda o godz. 12.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dwie godziny później rozpocznie się turniej tenisowy o puchar Burmistrza Gminy Brwinów, który będzie rozgrywany na kortach przy ul. Żwirowej w Brwinowie. Do udziału zaproszone są tym razem grające pary zawodników, które będą rywalizować w kategoriach debel damski i męski.

Dzień zakończy wrześniowa Brwinowska Masa Krytyczna, tradycyjna jesienna impreza przypominająca o konieczności odpowiedniego oświetlenia roweru i używania kamizelek odblaskowych, zwłaszcza w czasie, gdy coraz szybciej zapada zmierzch. Wspólny przejazd rowerzystów będzie prowadził tym razem z Brwinowa do Parzniewa, a stamtąd – po okrążeniu osiedli ulicami Działkową i Wolności i Solidarności – z powrotem do Brwinowa. Trasa liczy 14 km. Zbiórka uczestników na Rynku o godz. 18.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Doceniam Grodzisk News, przeglądam codziennie. Komentarz ode mnie: Po raz kolejny na tym portalu opisując wydarzenie brakuje podstawowej informacji o dacie. Pozostawiam to jako uwaga do rozważenia redakcji i poprawienie jakości. Pozdrawiam

Jakub
23-09-2021 11:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.