04 12 2019

Impreza charytatywna dla Mariusza

04.12.2019, godz.: 11:33
Impreza charytatywna dla Mariusza
fot. Siepomaga.pl

Każdą szansę na pomoc dla osoby walczącej o zdrowie i życie trzeba wykorzystać, dlatego mieszkańcy baranowskiej gminy organizują w najbliższą niedzielę imprezę charytatywną, której celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie Mariusza Sosińskiego.

Mężczyzna doznał poważnego poważnego urazu czaszkowo-mózgowego. Wciąż pozostaje w śpiączce. Słyszy i rozumie, co się wokół niego dzieje, lecz nie może się porozumieć z otoczeniem. A wszystko na skutek wypadku samochodowego, który w jednej chwili obrócił wniwecz radość przygotowań do chrztu małego synka Mariusza.

Przez 2,5 miesiąca 27-latek balansował na cienkiej granicy pomiędzy życiem a śmiercią na oddziale intensywnej terapii.

– Doznane obrażenia i blisko czteromiesięczny pobyt w łóżku skutkują przykurczem kończyn i zanikiem mięśni. Obecnie Mariusz przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Sawicach, bierze udział w programie wybudzania ze śpiączek osób dorosłych. Lekarze widzą szansę na wybudzenie i poprawę jego stanu zdrowia. Przed nim jednak długa droga. Jak tylko się wybudzi, konieczne będzie podjęcie bardzo drogiej, prywatnej rehabilitacji. To jedyny sposób, żeby go odzyskać… – czytamy jego historię na stronie Siepomaga.pl, na której trwa zbiórka pieniędzy na leczenie mężczyzny – TUTAJ.

Dodatkowo z inicjatywy sąsiadów odbędzie się w niedzielę w kaskach impreza charytatywna i zbiórka pieniędzy dla Mariusza szczegóły na plakacie poniżej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.