19 02 2020

Impreza charytatywna dla Kai

19.02.2020, godz.: 13:10
Impreza charytatywna dla Kai
fot. Siepomaga.pl

Lubimy pomagać i zachęcamy do tego innych. Szczególnie, gdy chodzi o dzieci. Małej Kai Cieślak z Brwinowa, lekarze najpierw nie dawali szans na przeżycie, później prognozowali, że dziewczynka będzie wegetować. Tymczasem walczy o to, by rozwijać się jak inne dzieci. W tej walce potrzebuje jednak naszej pomocy!

Sympatyczna czterolatka cierpi na wodogłowie, opóźnienie psychoruchowe i padaczkę. Urodziła się w ciężkiej zamartwicy. Mimo to dzięki nieustępliwej rehabilitacji dziewczynka bardzo się rozwinęła. Cały trud może jednak pójść na marne bez kosztownych terapii. Stąd pomysł zorganizowania imprezy charytatywnej.

Odbędzie się już w niedzielę 23 lutego w milanowskiej restauracji przy ul. Piłsudskiego 33. Początek o godz. 10.00 a w programie pełno atrakcji dla dzieci i nie tylko. Będzie pokaz baniek mydlanych, zumba dla dzieci, teatrzyk dla najmłodszych, pokaz iluzjonisty.

Nie zabraknie też ciekawych licytacji. Wśród przedmiotów koszulki siatkarskie z podpisami wicemistrzów świata z 2006 roku, m.in. z autografem tragicznie zmarłego Arkadiusza Gołasia. Organizatorzy zapowiadają, wiele intrygujących gadżetów dla kolekcjonerów i nie tylko.

„Dziecięca” część imprezy zakończy się około 16.00. Od 17.00 z kolei część „dla dużych”. A w niej muzyka. Wystąpią Artez, 4 Dreamers, Bartek Wrona, In Vox. Wyłącznie dla dorosłych przeznaczony będzie stand-up Michała Pałubskiego – start o godz. 20.00. O 20.45 rozpocznie się ponowny koncert Artez. Dochód z imprezy trafi na konto leczenia Kai.

Pieniądze można wpłacać także bezpośrednio tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata