TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

08 2021

IMGW ostrzega przed silnymi burzami


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsIMGW ostrzega przed silnymi burzami - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie wydał ostrzeżenie m.in. dla powiatu grodziskiego. Synoptycy ostrzegają przed burzami i porywistym wiatrem.


reklama Grodzisk mazowiecki

Alert wydany przez IMGW dla naszego regionu ma drugi stopień z trzech w skali powagi sytuacji. – Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu miejscami od 50 mm do 80 mm. Lokalnie możliwy grad – poinformowali meteorolodzy z IMGW.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Oprócz silnych burz może niepokoić również silny wiatr, którego prędkość może w niektórych miejscach przekroczyć 90 km/h.

Według specjalistów z Instytutu prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 80 procent, a ostrzeżenie obowiązuje od dziś od godz. 14.00 do poniedziałku do godz. 7.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.