TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

01 2022

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayIMGW ostrzega przed silnym wiatrem - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia. Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem.


Jutro w znacznej części naszego kraju może silnie wiać. Dla niektórych regionów Polski przewiduje się, że wiatr w porywach osiągnie nawet do 100 km/h.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dla znacznej części kraju Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia. Wyższy drugi stopień obejmuje północną część Polski i tam właśnie wiatr ma być najsilniejszy. Dla naszego powiatu IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia. – Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, z zachodu i północnego zachodu. – poinformowali meteorolodzy.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk określono na 80 procent. Ostrzeżenie będzie obowiązywać w piątek 14 stycznia od godz. 2.00 do godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.