TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

06 2022

IMGW ostrzega przed burzami i upałem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsIMGW ostrzega przed burzami i upałem - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dwa ostrzeżenia drugiego stopnia dla naszego regionu. Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem i upałami.


Oba ostrzeżenia są drugiego stopnia w trzystopniowej skali. Zostały one wydane m.in. dla powiatów grodziskiego, pruszkowskiego czy żyrardowskiego. Pierwsze ostrzeżenie dotyczy wysokiej temperatury. – Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C – czytamy w komunikacie IMGW. Ostrzeżenie to obowiązuje od wczoraj do dziś do godz. 18.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei od dziś od godz. 14.00 do północy ma obowiązywać ostrzeżenie o burzach. Synoptycy przewidują burze, którym towarzyszyć będą silne bardzo silne opady deszczu od 25 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami może również spaść grad. Dodano również, że najbardziej intensywne zjawiska wystąpią w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia obu zjawisk IMGW ocenia na 80 proc.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.