TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

07 2021

IMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka AgnieszkaIMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego powiatu i okolic. Według meteorologów jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia silnych burz z gradem. Może też mocno powiać.


Alert wydany przez IMGW dla Mazowsza ma drugi stopień z trzech w skali powagi sytuacji, co oznacza . – Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm do 50 mm lokalnie do 60 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h, lokalnie 110 km/h. Miejscami grad – poinformowali meteorolodzy z IMGW.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Oprócz silnych burz może niepokoić również silny wiatr, którego prędkość może w niektórych miejscach przekroczyć 110 km/h.

Ostrzeżenie dla powiatu grodziskiego obowiązuje od dziś od godz. 12.00 do godz. 4.00 w sobotę. Specjaliści z Instytutu oceniają prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk w powiecie grodziskim na 80 proc.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.