14 01 2020

Ile zebrały sztaby w WOŚP w powiecie? Aktualizacja

14.01.2020, godz.: 16:34
Ile zebrały sztaby w WOŚP w powiecie? Aktualizacja
fot. Marcin Masalski

Do większości wczorajszych informacji ze sztabów w powiecie grodziskim o wynikach zbiórki podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziś dołączamy pozostałe dwa rezultaty – z Milanówka i Józefiny w gminie Żabia Wola. Zachęcamy również do obejrzenia drugiej części fotogalerii Marcina Masalskiego.

Od wczoraj wiemy, że podczas finału WOŚP zebrana została deklarowana kwota ponad 115 mln zł, a będzie zapewne znacznie wyższa, gdy na konta Orkiestry spłyną pieniądze ze wszystkich licytacji.

Wiemy też że rekordowo dużo w naszym regionie zebrał Grodzisk – ponad 185 tys. zł, Podkowa Leśna uzbierała także rekordowe `40 681 zł, a Jaktorów – ponda 36 tysięcy. Sztab w Żabiej Woli z siedzibą w Józefinie dziś pochwalił się rezultatem zbiórki w wysokości 14 400 zł, jednak z zastrzeżeniem, że końcowy wyniki będzie wyższy, bowiem trwają jeszcze aukcje i loterie.

Milanówek także zapowiadał wczoraj pobicie rekordowego wyniku z zeszłego roku i słowa dotrzymał. W dniu 28. Finał milanowski sztab zgromadził przeszło 115 tysięcy złotych!

Tyle jeśli chodzi o „cyferki”. Teraz zapraszamy do obejrzenia drugiej części galerii zdjęć autorstwa Marcina Masalskiego, który w obiektywie utrwalił finał w Grodzisku.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata