TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

07 2020

II etap budowy sieci wodociągowej w przygotowaniu


Grodzisk News


II etap budowy sieci wodociągowej w przygotowaniu - Grodzisk News


Jaktorowski magistrat przygotowuje się do realizacji II etapu budowy sieci wodociągowej na terenie gminy. Został ogłoszony przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.


II etap budowy sieci ma objąć 25 zadań. Sieć wodociągowa ma powstać w następujących ulicach: Malinowej, Okrężnej, Jutrzenki i Porannej Rosy w Bieganowie, Potockiego w Budach Grzybku, Radziejowickiej w Budach Michałowskich oraz Starych Budach, Leszczynowej w Budach Michałowskich, Alpejskiej w Chylicach, Jaworowej i Topolowej w Henryszewie, Szaserów, Błotnej i Pomorskiej w Jaktorowie, Kleeberga, Zajączka, Maczka, Bema, Sikorskiego, Bora Komorowskiego i Wysockiego w Jaktorowie-Kolonii, Kolejowej w miejscowości Sade Budy, Żytniej w Grądach oraz Starych Budach, a także na niektórych drogach bez nazwy znajdujących się w pobliżu wyżej wymienionych. Łączna długość wodociągów ma wynieść 5,8 km. Firma, która wygra przetarg będzie zobowiązana do przygotowania pełnej dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi zatwierdzeniami niezbędnymi do realizacji zadania. Wszystkie dokumenty powinny być gotowe do 15 grudnia 2020 r.

💬︎   dodaj komentarz

Super wiadomość. Szkoda tylko, że te odcinki, na które są już gotowe projekty nadal nie są realizowane. Ciekawe, czy trzeba będzie śledztwa prokuratora pod kątem ewentualnej niegospodarności wójta czy też pracownicy gminy wezmą się wreszcie ostro do pracy.

Czytelniczka
12-07-2020 13:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.