11 07 2020

II etap budowy sieci wodociągowej w przygotowaniu

11.07.2020, godz.: 13:15
II etap budowy sieci wodociągowej w przygotowaniu

Jaktorowski magistrat przygotowuje się do realizacji II etapu budowy sieci wodociągowej na terenie gminy. Został ogłoszony przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.

II etap budowy sieci ma objąć 25 zadań. Sieć wodociągowa ma powstać w następujących ulicach: Malinowej, Okrężnej, Jutrzenki i Porannej Rosy w Bieganowie, Potockiego w Budach Grzybku, Radziejowickiej w Budach Michałowskich oraz Starych Budach, Leszczynowej w Budach Michałowskich, Alpejskiej w Chylicach, Jaworowej i Topolowej w Henryszewie, Szaserów, Błotnej i Pomorskiej w Jaktorowie, Kleeberga, Zajączka, Maczka, Bema, Sikorskiego, Bora Komorowskiego i Wysockiego w Jaktorowie-Kolonii, Kolejowej w miejscowości Sade Budy, Żytniej w Grądach oraz Starych Budach, a także na niektórych drogach bez nazwy znajdujących się w pobliżu wyżej wymienionych. Łączna długość wodociągów ma wynieść 5,8 km.

Firma, która wygra przetarg będzie zobowiązana do przygotowania pełnej dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi zatwierdzeniami niezbędnymi do realizacji zadania.

Wszystkie dokumenty powinny być gotowe do 15 grudnia 2020 r.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “II etap budowy sieci wodociągowej w przygotowaniu”

  1. Czytelniczka pisze:

    Super wiadomość. Szkoda tylko, że te odcinki, na które są już gotowe projekty nadal nie są realizowane. Ciekawe, czy trzeba będzie śledztwa prokuratora pod kątem ewentualnej niegospodarności wójta czy też pracownicy gminy wezmą się wreszcie ostro do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.