TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

02 2021

Historyczne wyniki milanowskich panczenistów


Grodzisk News


Historyczne wyniki milanowskich panczenistów - Grodzisk News


Młodzi panczeniści klubu UKS 3 Milanówek pokazali moc na niedawno rozegranej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim. Wielu pozostawiło rywali daleko w tyle i potwierdziło, iż mogą stać się przyszłością tego sportu w Polsce.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zawody rozegrano na krytym torze lodowy w Tomaszowie Mazowieckim. – W łącznej punktacji klubowej w juniorach z ogromną przewagą (zdobywając 172pkt, podczas gdy drugi w tabeli MKS Korona Wilanów zdobył 78pkt.) zwyciężył Uczniowski Klub Sportowy ,,3” Milanówek zdobywając 24 medale pokonując utytułowane kluby z Tomaszowa Maz., Zakopanego, Warszawy czy z Lubina. Kluby, które posiadają własne sztuczne tory lodowe, a tym samym nieporównywalnie lepsze warunki do treningów. Multimedalistą został Michał Staszkiewicz , który zwyciężył w wieloboju zdobywając 8 medali w tym 6 złotych na 1500m, 3000m, 5000m, w biegu drużynowym, w biegu masowym, w wieloboju, brązowy medal na 500m srebrny na 1000m. Matusz Godlewski zdobył 4 medale złoty w biegu drużynowym, srebro w biegu masowym, dwa brązowe medale na 3000m i 5000m. Igor Masalski zdobył złoty medal w drużynie i brązowy w biegu masowym – relacjonują przebieg zawodów ludzie związani z milanowskim klubem.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wśród dziewcząt rewelacyjnie spisała się Marta Dobrowolska zdobywając 7 medali, pięć złotych w wieloboju, na 1500m, 3000m, w biegu drużynowym, w biegu masowym i dwa srebrne medale na 500m i 1000m. Alicja Faderewska zdobyła złoty medal w biegu drużynowym, srebro 3000m i brązowy medal w wieloboju.

To nie koniec sukcesów, zaledwie tydzień później w dniach 06-07.02.2021 r. w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, w których na wszystkich dystansach zwyciężył reprezentant UKS,,3” Milanówek Mateusz Śliwka zdobywając 5 złotych medali w wieloboju, na 500m, 1000m, 1500m i 3000m. W biegu drużynowym chłopcy wywalczyli srebrny medal w składzie M. Śliwka, R. Skrzydlewski, Ł. Baranowski i rezerwowy K. Jankowski – dodają.

Wcale nie wykluczone, że młodzi sportowcy w przyszłości pójdą w ślady starszych koleżanek i kolegów, milanowskich olimpijczyków Sławomira Chmury i dwukrotnej medalistki olimpijskiej Luizy Złotowskiej.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.