10 04 2016

Hip-hopowe szaleństwo w Milanówku

10.04.2016, godz.: 19:30
Hip-hopowe szaleństwo w Milanówku
fot. Pixabay

Po otwarciu zrewitalizowanego parku w Milanówku włodarze miasta wyrażali nadzieje, że będzie to miejsce chętnie wykorzystywane przez mieszkańców, które przyczyni się do aktywizacji młodych ludzi. Szansa na to jest spora, bowiem w dwie kolejne soboty odbędzie się tam prawdziwe hip-hopowe szaleństwo.

O co chodzi? O warsztaty które odbędą się 16 i 23 kwietnia. W pierwszym terminie zaplanowano zajęcia z tworzenia rapu i beatboxu, które poprowadzą Pejot i Skajs. Razem z uczestnikami przygotują utwór na pograniczu hip-hopu, slamu i techniki spoken word oraz wielopiętrowy utwór beatboxowy z użyciem profesjonalnego kompresora wokalu i loopera. Utwór zostanie zagrany podczas wielkiego finału warsztatów czyli „Hip-hopowego szaleństwie”.

Kolejna sobota 23 kwietnia upłynie miłośnikom subkultury hip-hopu na zajęciah didżejsko-tanecznych. Te rozkręcą DJ Anusz i B-boy Skank. W programie scratching, beatjuggling, mixing oraz dużo energetycznych technik tanecznych!

– Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w pięknej plenerowej miejscówce w samym centrum Milanówka – podkreślają organizatorzy imprezy i zapowiadają: – „Hip-hopowe szaleństwo”, czyli impreza do której zmierzamy, to cykl związanych z hip-hopem tętniących energią eventów. W poprzednim roku odbyły się m.in. zawody breakdance 2 na 2, turntablistyczne pokazy oraz mini-warsztaty didżejskie, a swój beatboxowy show zaprezentował niesamowity Zgas. W imprezie udział wzięło ok. 150 osób. Co przygotowaliśmy dla Was już 5 czerwca? Jak będzie w tym roku? Dowiecie się już wkrótce! – mówią.

warsztaty hh milanowek

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.