13 03 2015

Haszysz w kuchennej szafce

13.03.2015, godz.: 11:11
Haszysz w kuchennej szafce
fot. KPP Grodzisk

Kilkadziesiąt porcji haszyszu znaleźli grodziscy policjanci podczas przeszukania jednego z mieszkań na terenie miasta. 25-letnia Justyna M., właścicielka lokalu, usłyszała zarzut posiadania narkotyków.

Funkcjonariusze dokonali rewizji mieszkania w związku z prowadzoną sprawą. Przeszukiwano dokładnie wszystkie pomieszczenia. W kuchni policjanci natrafili na dużą ilość substancji budzącej podejrzenia. W kuchennej szafce znajdowały się brązowe bryłki, a badanie testem narkotykowym wykazało, że jest to haszysz.

Łącznie w kubku ukryte były 33 porcje narkotyku, którego wartość na czarnym rynku szacuje się na 1300 złotych. Na pytanie funkcjonariuszy, do kogo należy haszysz Justyna M. odpowiedziała, że to jej dopalacze. Środki odurzające zarekwirowane, a 25-latka została zatrzymana.

Na podstawie zebranych dowodów kobiecie postawiono zarzut  posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar zatrzymano pieniądze Justyny M.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata