reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

12 2022

Handlował podrobionym sprzętem elektronicznym, został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KSPHandlował podrobionym sprzętem elektronicznym, został zatrzymany - Grodzisk News


57-letni obywatel Chin został zatrzymany za handel podrobionym sprzętem elektronicznym znanych marek. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.


Funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji po raz kolejny odwiedzili centrum handlowe w Wólce Kosowskiej. Ich uwagę zwróciło jedno ze stanowisk w hali targowej, na którym oferowano m.in. smartwatche, słuchawki, kontrolery i konsole do gier, karty pamięci. Towary miały naniesione logotypy znanych marek, ale wygląd produktów wzbudził zastrzeżenia policjantów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatecznie towar zarekwirowano. – Policjanci zabezpieczyli ponad 3,3 tys. sztuk towaru znanych marek. Biegły wyda teraz opinię o jakości towarów. Wstępnie oszacowano wartość strat na kwotę ponad 1,1 mln zł. Policjanci zatrzymali też 57-letniego obywatela Chin, który wprowadzał do obrotu podrobiony towar. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli 12 tys. zł i 300 euro – poinformowała Edyta Adamus z KSP.

Zatrzymany obywatel Chin usłyszał zarzuty wprowadzenia do obrotu artykułów z podrobionymi znakami towarowymi. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.