reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

15

06 2021

Hala sportowa nabiera rumieńców. Zobacz zdjęcia


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsHala sportowa nabiera rumieńców. Zobacz zdjęcia - Grodzisk News


Mimo perturbacji kadrowych, budowa grodziskiego centrum aktywizacji idzie sprawnie do przodu. Zaglądamy więc na front robót, by sprawdzić, co konkretnie się tam dzieje.


reklama Grodzisk mazowiecki

A dzieje się sporo. Budowla, choć jeszcze daleka od ukończenia, już teraz prezentuje się naprawdę okazale, co można zobaczyć na dołączonych przez nas zdjęciach.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Obecnie prowadzimy szeroko pojęte prace związane z podłączeniem instalacji, energetycznych, elektrycznych, teletechnicznych, rekuperacyjnych. Są to dość skomplikowane i czasochłonne działania, toteż na nich się obecnie skupiamy – mówi nam Urszula Chrzanowska, koordynująca inwestycję z ramienia grodziskiego magistratu.

– W przyszłym tygodniu rozpoczniemy montaż kopuły na wieży widokowej. Ogólnie biorąc prace idą sprawnie, mimo że w pewnym momencie z oczywistych względów wykonawca borykał się z brakiem nawet 80 procent pracowników – dodaje Chrzanowska.Wielkość podstawowej funkcji sportowej ma pozwalać na obsługę około 200 osób trenujących, około 3000 widzów oraz 100 osób w salach edukacyjno-naukowych. Na arenie o powierzchni 2002 mkw znajdą się pola do gry w siatkówkę, koszykówkę, do piłki ręcznej oraz nożnej. Będzie można ją również podzielić na trzy niezależne pola do gry, z własnym oświetleniem, oddzielone od siebie piłkochwytami. W budynku znajdą się także pomieszczenia techniczne, szatnie, toalety. Istniejący skatepark zostanie rozebrany, w tym miejscu będzie trawnik.

Mowa również o rozbiórce istniejących obiektów, wykonaniu łącznika hali ze szkołą, demontażu skateparku. Wreszcie ? o zagospodarowaniu terenu w bezpośrednim otoczeniu budynku hali sportowej wraz z drogą pożarową, wjazdów od ulic Sportowej i Dalekiej, parkingu dla samochodów osobowych od strony terenu szkoły podstawowej, parkingu dla autobusów, placu dostaw i innych nawierzchnie utwardzone zaznaczone w dokumentacji projektowej dla zakresu w pierwszym etapie inwestycji. Inwestycja ma być gotowa do końca sierpnia 2022 roku.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.