09 01 2020

Hala sportowa jest gotowa. Czas na otwarcie

09.01.2020, godz.: 11:12
Hala sportowa jest gotowa. Czas na otwarcie
fot. Mat. prasowe

Na początku roku nowa sala gimnastyczna miała być do dyspozycji uczniów grodziskiej Szkoły Podstawowej nr 5 i… będzie już od soboty. Na 11 stycznia bowiem miasto zaplanowało oficjalne otwarcie obiektu.

Będzie to zarazem zwieńczenie inwestycji, która wystartowała w czwartym kwartale 2018 roku i realizowana była kosztem 9,2 mln zł przez firmę Revbud. Dziś gotowa na przyjęcie uczniów jest nowa i nowoczesna sala.

Jest to obiekt o wymiarach parkietu około 24 na 30 metrów (prawie 725 mkw.) wraz z zapleczem obejmującym: małą salę do ćwiczeń o powierzchni 100 mkw, dwie szatnie, pomieszczenie socjalne, trybuny mieszczące około 50 osób. Ponadto w miejsce starego betonowego boiska powstało tartanowe.

A i to nie koniec. Jeżeli chodzi o sam budynek szkoły, to w ramach inwestycji został dostosowany do aktualnych wymagań p-poż. oraz BHP, w grę wchodziła także instalacja podnośnika dla osób niepełnosprawnych, a także dostosowanie i rozbudowa instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych w szkole do zwiększonego zapotrzebowania.

Uroczystye otwarcie sali nastąpi 11 stycznia o godz. 13.00, ul. Zondka 6.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.