TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

06 2024

Gwiazdy na Dniach Nadarzyna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pixabay1 - Grodzisk News


Natalia Nykiel, Małgorzata Ostrowska i Myslovitz będą gwiazdami tegorocznych Dni Nadarzyna. Impreza odbędzie się w połowie czerwca.


To będzie druga edycja Dnia Nadarzyna. Impreza została zaplanowana z dużym rozmachem, a atrakcji będzie cała masa. Wydarzenie rozplanowano na dwa dni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wszystko rozpocznie się w sobotę 15 czerwca o godz. 16.00 na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie (ul. Żółwińska) występem Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca oraz Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury. Po nich wystąpi zespół taneczny NOK Pauliny Piśkiewicz, a potem przyjdzie czas na występy laureatów konkursu wokalnego. O godz. 17.45 odbędzie się musztra paradna, a chwilę później odbędzie się oficjalne przywitanie gości. Punktualnie o godz. 18.00 rozpocznie się koncert Natalii Nykiel, o 20.00 koncert da Małgorzata Ostrowska, a o godz. 22.00 stadion GOS wypełni muzyka zespołu Myslovitz. Od godz. 23.30 do 0.30 będzie się można pobawić przy muzyce DJ-a Piotra Pontusa. Wydarzenie poprowadzi Katarzyna Pakosińska.

W trakcie imprezy na boisku bocznym do dyspozycji będą m.in. wesołe miasteczko, dmuchańce, animacje, punkty gastronomiczne, wystawcy.

Niedzielną część zaplanowano na terenie parafii św. Klemensa. Wydarzenie rozpocznie się w samo południe polową Mszą Świętą. O godz. 13.00 wystąpią dzieci i młodzież z „Ogniska tęcza”. Po nich koncert da Klub Seniora Oficyna, a na 13.30 zaplanowano prezentacje wokalne uczniów International School of Music Muzofilia z oddziału w Nadarzynie. O godz. 14.00 rozpocznie się XIV Nadarzyński Bieg Rodzinny o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn, a godzinę później zabawa taneczna przy muzyce Ania Krysiak Band.

W czasie trwania imprezy będą takie atrakcje jak m.in. malowanie buziek quiz biblijny, food truck, akademia baseballu, namiot profilaktyki czy warsztaty rękodzielnicze. Będą też stoiska Fundacji DKMS Polska – dawcy szpiku, kół gospodyń wiejskich z Młochowa i Nadarzyna, Caritas, Straży Gminnej, Biblioteki Publicznej w Nadarzynie.

Gwiazdy na Dniach Nadarzyna - Grodzisk Newsfoto: Pixabay


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.