reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

30

03 2023

Grupa przestępcza zajmująca się nielegalnym hazardem rozbita


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Stołeczna PolicjiGrupa przestępcza zajmująca się nielegalnym hazardem rozbita - Grodzisk News


Siedmiu członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się organizowaniem nielegalnych gier na automatach zostało zatrzymanych. Lokale z automatami znajdowały się w wielu miejscowościach m.in. w Milanówku i Grodzisku Mazowieckim.


Akcję przeprowadzili policjanci ze stołecznego Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno–Skarbowego w Warszawie. Grupa przestępcza, którą się zajmowali działała na terenie kilku województw: mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego. Według ustaleń śledczych, grupa ta była zamieszana w przestępstwa, w tym w organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeden z siedmiu zatrzymanych zorganizował sieć lokali, w których nielegalnie funkcjonowały automaty do gier hazardowych. Znajdowały się one w: Radomiu, Szydłowcu, Warce, Grójcu, Pionkach, Skarżysku-Kamiennej, Dębicy, Pilźnie, Ropczycach, Brzesku, Bochni, Tarnowie, Warszawie, Sulejówku, Raszynie, Piasecznie, Górze Kalwarii, Konstancinie-Jeziorna, Ząbkach, Milanówku, Ostrołęce oraz Grodzisku Mazowieckim.

– W trakcie działań przeprowadzonych przez funkcjonariuszy oprócz lokali zostały przeszukane również miejsca zamieszkania zatrzymanych i użytkowane przez nich pojazdy. Śledczy przeprowadzili też eksperyment procesowy, podczas którego został otwarty jeden z kontenerów wolnostojących w miejscowości Sulejówek, w którym znajdowały się cztery niezarejestrowane automaty do gier wraz z kluczami do kasowania punktów kredytowych oraz telefon komórkowy wraz z kartami SIM – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Cała siódemka zatrzymanych usłyszała zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się nielegalnym organizowaniem gier hazardowych. Pięciu z nich zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące. Dwóch pozostałych objęto policyjnym dozorem, nałożono na nich zakaz opuszczania kraju oraz zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Grupa przestępcza zajmująca się nielegalnym hazardem rozbita - Grodzisk News
Grupa przestępcza zajmująca się nielegalnym hazardem rozbita - Grodzisk News
Grupa przestępcza zajmująca się nielegalnym hazardem rozbita - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Od kilku lat w Brwinowie zupełnie oficjalnie działają miejsca gdzie można pograć na maszynach .Jeden przy bazarze , a drugi na Rynku . Policja tego nie widzi ???
Abadon


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.