TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2016

Groźny wypadek znanego boksera


Grodzisk News


Groźny wypadek znanego boksera - Grodzisk News


Znany polski bokser Krzysztof ?Diablo?Włodarczyk, były mistrz świata wagi junior ciężkiej, miał groźnie wyglądający wypadek w sąsiedztwie naszego powiatu. Na drodze S8 na wysokości Radziejowic. Auto prowadzone przez pięściarza zderzyło się z tirem.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło 2 marca, późnym wieczorem. ?Diablo? był akurat w drodze na piątkową galę w Sosnowcu, podczas której ma stoczyć pojedynek. Z relacji mediów wynika, że sportowiec poruszał się lewym pasem trasy S8, gdy nagle w Radziejowicach drogę zajechał mu opel corsa prowadzony przez kobietę. Volkswagen Golf Włodarczyka miał wówczas uderzyć w tył tego auta, a następnie odbić się wjechać prosto na samochód ciężarowy. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikomu nic się nie stało. Do kasacji nadawało się natomiast auto Włodarczyka. To jednak nie on został uznany za winowajcę w kolizji. Wszyscy jej uczestnicy byli trzeźwi.

Promotor boksera Tomasz Babiloński poinformował na Twitterze, iż piątkowy pojedynek Włodarczyka odbędzie się zgodnie z  planem.

fot. Profil Tomasza Babilońskigo na Twitterze

samochod diablo twitter tomasz babilonski


💬︎   dodaj komentarz

Twarde auto

Marianek
03-03-2016 17:56

Gość miał sporo szczęścia. Widać trenowanie uników się przydaje :)

Gość
03-03-2016 17:57


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.