04 06 2020

Groźny wypadek na Nadarzyńskiej. Droga zablokowana [FOTO]

04.06.2020, godz.: 06:34
Groźny wypadek na Nadarzyńskiej. Droga zablokowana [FOTO]
Fot. Czytelnik

W czwartkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Piaskowej w Grodzisku doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Droga jest zablokowana.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Wypadek na ul. Nadarzyńskiej. Droga zablokowana. Strażacy uwalniają osobę zakleszczoną w aucie – poinformował, a do wiadomości dołączył zdjęcie.

Do wypadku doszło około godz. 6.00. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Nadarzyńskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Piaskową doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Dwie osoby jadące tym pierwszym pojazdem były ranne. Gdy strażacy przyjechali na miejsce obie były przytomne z urazami głowy. Jedna strona samochodu osobowego była mocno uszkodzona i trzeba było wyciągać poszkodowanych, musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych – mówią strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. – Ul. Nadarzyńska jest zablokowana. Taki stan może nawet potrwać jeszcze nawet dwie godziny – dodają strażacy.

Na miejscu są policja, pogotowie oraz trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Grodzisk Maz.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Jakub
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.