26 12 2019

Groźny wypadek na Królewskiej. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

26.12.2019, godz.: 19:07
Groźny wypadek na Królewskiej. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po godz. 17.00 na ul. Królewskiej w Grodzisku. Pojazdy, który się zderzyły nadają się do kasacji, a dwie osoby podróżujące nimi zostały ranne i trafiły do szpitala.

Z informacji napływających do nas wkrótce po zdarzeniu od czytelników wynikało, iż wyglądało ono naprawdę groźnie. Może o tym świadczyć zresztą stan obu samochodów osobowych widoczny na zdjęciach.

W czynności powypadkowe zaangażowani są policjanci, strażacy oraz służby medyczne. – Doszło wypadku z udziałem toyoty i forda. Na miejscu wciąż działają służby, na drodze są pewne utrudnienia. Na tę chwilę możemy powiedzieć, że ranne zostały dwie osoby – po jednej z obu aut – mówi nam Magdalena Bieniek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Miejsce wypadku zabezpieczali między innymi strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim, dzięki uprzejmości których publikujemy zdjęcia z wypadku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata