24 01 2019

Groźba wysadzenia supermarketu. Policja sprawdza sygnały

24.01.2019, godz.: 12:33
Groźba wysadzenia supermarketu. Policja sprawdza sygnały
fot. GrodziskNews

Przed południem do naszej redakcji wpłynął mail, którego nadawca zagroził wysadzeniem supermarketu w Grodzisku. Sprawę natychmiast zgłosiliśmy policji, która sprawdza sygnały i prowadzi działania wykrywcze w różnych miejscach miasta. Okazuje się, że maile o podobnej treści wpłynęły również do redakcji w innych miastach.

Mail wpłynął do naszej redakcji tuż przed godz. 11.00. Brzmiał następująco: „Dzisiaj w Waszym mieście wyleci w powietrze sklep Biedronka, STOP zagranicznym wyzyskiwaczom!”.

Wiadomość natychmiast przekazaliśmy grodziskiej policji. – Prowadzimy wzmożone działania sprawdzające ten sygnał. Nie można go lekceważyć, ale na razie nie zapadła decyzja o ewakuacji hipermarketów tej sieci w naszym mieście – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Okazuje się, że podobne pogróżki wpłynęły do Pruszkowa, a tamtejsza policja poinformowała, że dyrekcja podjęła decyzję o ewakuacji wszystkich sklepów w mieście.

Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji potwierdziło jeszcze jeden przypadek „bombowych gróźb” – w Piasecznie.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Groźba wysadzenia supermarketu. Policja sprawdza sygnały”

  1. Łukasz Adamus pisze:

    nie napisał ze chodzi o pracowników z Biedronki którzy strzelają do ludzi promykami smierci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.