22 12 2019

Grodziszczanie wspólnie zasiedli przy wigilijnym stole [FOTO]

22.12.2019, godz.: 15:50
Grodziszczanie wspólnie zasiedli przy wigilijnym stole [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

W sobotę (21 grudnia) w grodziskiej Mediatece odbyła się wigilia miejska, przede wszystkim z myślą o osobach samotnych i potrzebujących. Mile widziany był jednak każdy. Nie zabrakło smacznego jedzenia i występów artystycznych.

Spotkania wigilijne stały się w Grodzisku tradycją. Goście spotkania podzielili się opłatkiem, zjedli typowo wigilijne potrawy, a także kolędowali wspólnie z wokalistką Dagmarą Jaworską, byłą dziennikarką Radia Bogoria, obecnie znaną m.in. z telewizyjnych programów „Jaka to melodia?” i „Śpiewajmy razem. All together now”. W części artystycznej występ dała Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Tomasza Kirszlinga.

Na spotkaniu był również burmistrz Grzegorz Benedykciński, który podziękował gościom za przybycie i życzył im pomyślności.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z przebiegu Wigilii.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata