reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2022

Grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie muralu. Już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie muralu. Już w niedzielę - Grodzisk News


Mural na 500-lecie Grodziska nabiera kształtów, a jego ważnym elementem będą odciski dłoni mieszkańców. Okazuje się jednak, że grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie jubileuszowej kompozycji. Mgr Mors, autor muralu zaprasza do wspólnej pracy w najbliższą niedzielę, 15 maja.


– Mgr Mors pragnie po raz kolejny zaangażować mieszkańców w tworzenie muralu- szczególnie tych, którzy na warsztatach odcisnęli dłonie z numerami od 421 do 500. Te osoby będą mogły samodzielnie sprayem odmalować swoją dłoń na ścianie od wcześniej wykonanego szablonu – poinformował grodziski magistrat na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Akurat te szablony będą odwzorowane na muralu na tyle nisko, że można będzie to zrobić z poziomu gruntu. Pozostałe wymagają użycia rusztowań, co może zrobić tylko nasz autor muralu. Jednak pozostali mieszkańcy również są zaproszeni - mogą przyjść i podać Morsowi numer swojego odcisku, a artysta odmaluje go przy nich na ścianie – dodał

Początek wspólnych prac w niedzielę 15 maja o godz. 16.00.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.