reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2022

Grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie muralu. Już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie muralu. Już w niedzielę - Grodzisk News


Mural na 500-lecie Grodziska nabiera kształtów, a jego ważnym elementem będą odciski dłoni mieszkańców. Okazuje się jednak, że grodziszczanie mogą mieć jeszcze większy wkład w tworzenie jubileuszowej kompozycji. Mgr Mors, autor muralu zaprasza do wspólnej pracy w najbliższą niedzielę, 15 maja.


– Mgr Mors pragnie po raz kolejny zaangażować mieszkańców w tworzenie muralu- szczególnie tych, którzy na warsztatach odcisnęli dłonie z numerami od 421 do 500. Te osoby będą mogły samodzielnie sprayem odmalować swoją dłoń na ścianie od wcześniej wykonanego szablonu – poinformował grodziski magistrat na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Akurat te szablony będą odwzorowane na muralu na tyle nisko, że można będzie to zrobić z poziomu gruntu. Pozostałe wymagają użycia rusztowań, co może zrobić tylko nasz autor muralu. Jednak pozostali mieszkańcy również są zaproszeni - mogą przyjść i podać Morsowi numer swojego odcisku, a artysta odmaluje go przy nich na ścianie – dodał

Początek wspólnych prac w niedzielę 15 maja o godz. 16.00.

💬︎   dodaj komentarz

Pozostałe murale w WGM są bardzo kiepskiej jakości. Na jedno kopyto, malowane bez żadnego pomysłu. Tylko te kolorowe kwadratowe pseudolitery.

gienia
13-05-2022 21:42

Ciekawe co zrobią jak ktoś namaluje na tym muralu precz z PSL-EM / ZSL-EM"?

adam
14-05-2022 07:54

a deweloperzy zostali zaproszeni do muralu?

donald
14-05-2022 14:22

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.