11 04 2019

Grodziskie spotkanie wielkanocne w Mediatece

11.04.2019, godz.: 09:28
Grodziskie spotkanie wielkanocne w Mediatece
fot. grodzisk.pl

Grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej i gminny samorząd, centrum kultury zapraszają mieszkańców na tradycyjne spotkanie wielkanocne. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w Mediatece.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia, w Wielką Sobotę; początek zaplanowano na godz. 10.00. To inicjatywa kierowana przede wszystkim do osób samotnych, a także tych, których po prostu nie stać na zorganizowanie świąt. Jak co roku do wspólnego stołu organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców pracownicy grodziskiego OPS-u.

Zapewniają, że nie zabraknie dobrego jedzenia oraz miłej atmosfery. Będzie tradycyjny żurek, wędliny oraz słodkie akcenty poczęstunku i herbata. Na spotkaniu wigilijnym zjawiło się wielu mieszkańców, dlatego i tym razem organizatorzy spodziewają się znacznej liczby gości.

Prócz dobrego jedzenia i ciepłej atmosfery uczestnicy spotkania mogą spodziewać się występów artystycznych w wykonaniu Orkiestry Gedeon Richter.

Dyrekcja OPS-u podkreśla, że doświadczenia lat ubiegłych pokazują, iż na wydarzeniach takich jak spotkania wigilijne czy wielkanocne pojawiają się przede wszystkim osoby samotne, ale nie tylko. Dlatego z otwartymi ramionami w Wielką Sobotę organizatorzy przyjmą każdego człowieka gotowego świętować zgodnie z dobrymi obyczajami.

Smaczne jedzenie, miłe towarzystwo, ciepła i świąteczna atmosfera gwarantowane.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata