TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

06

03 2019

Grodziskie "Miasto kobiet" z Iwoną Guzowską


Grodzisk News


Grodziskie "Miasto kobiet" z Iwoną Guzowską - Grodzisk News


Już w sobotę w w grodziskiej Mediatece odbędzie się kolejna edycja ?Miasta kobiet?. W tym roku gościem specjalnym imprezy będzie Iwona Guzowska. Atrakcji dla pań i nie tylko przyszykowano jednak całą paletę.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Miasto kobiet? to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego. ? Tegoroczna edycja to nowa formuła w nowej odsłonie, w nowym miejscu - we wnętrzach grodziskiej Mediateki. W tym roku do współpracy zostali zaproszeni grodziscy przedsiębiorcy i większość z nich to kobiety. Jest to wartość dodana całego przedsięwzięcia. Jako lokalna przestrzeń integracji społecznej cieszymy się, że stworzymy coś we współpracy z mieszkańcami rozwijającymi swoje firmy w naszym mieście. Warto dodać, że podcza Miasta Kobiet oprócz wiedzy i rozrywki będziemy mogli wspólnie pomóc ? będzie z nami DKMS. Zapraszamy do zapisywania się tego dnia do bazy dawców ? mówią organizatorzy wydarzenia.

Czego można spodziewać się odwiedzając nas tego dnia?
O godzinie 14:00 powitamy Panie na oficjalnym otwarciu Miasta Kobiet w Holu Głównym na którym jednocześnie będą mogły Panie podziwiać wernisaż aktów kobiecych oraz portrety naszych seniorek, które przeszły metamorfozy w ramach zajęć Nasze Pogaduchy. Od godziny 14:15 do 17:00 w Sali Fitness odbywać się będą zajęcia sportowe i samoobrona. Przygotowaliśmy dla Pań darmowe zajęcia pilates, samoobrony oraz nowość: zajęcia Strong by Zumba ? intensywny trening wzmacniający cardio.

O godzinie 14:30 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się cykl otwartych wykładów i warsztatów przygotowanych przez Akademię Szczęśliwych Kobiet, które zakończy pokaz makijażu paryskiego Edyty Miedzińskiej.

W godzinach 14:00 ? 17:00 na Sali Wielofunkcyjnej czekać będą na Panie główne atrakcje tego dnia a mianowicie stoiska z których będzie można bezpłatnie skorzystać. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie a będą to między innymi: darmowe makijaże, sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, usta i dłonie, porady architekta wnętrz czy warsztaty zdobienia słodkich wypieków! Zachęcamy również do skorzystania ze stoiska DKMS, przy którym będzie można zarejestrować się jako dawca.

Tę część zakończy spotkanie z Gwiazdą Wieczoru ? Iwoną Guzowską, sportsmenką, która dziś swoje doświadczenie w walce z przeciwnościami stresem czy brakiem motywacji przekazuje innym kobietom. Wystąpi z motywującym wykładem Siedem Wojowniczek - Mądrość, Odwaga, Wewnętrzna Siła, Wiara w siebie, Pasja, Miłość i Wolność. Iwona Guzowska to wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym ? przypominają organizatorzy.

?Miasto Kobiet? odbędzie się 9 marca w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny.

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.