06 03 2019

Grodziskie „Miasto kobiet” z Iwoną Guzowską

06.03.2019, godz.: 19:28
Grodziskie „Miasto kobiet” z Iwoną Guzowską
Fot. Mat. prasowe

Już w sobotę w w grodziskiej Mediatece odbędzie się kolejna edycja „Miasta kobiet”. W tym roku gościem specjalnym imprezy będzie Iwona Guzowska. Atrakcji dla pań i nie tylko przyszykowano jednak całą paletę.

Miasto kobiet” to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego. – Tegoroczna edycja to nowa formuła w nowej odsłonie, w nowym miejscu – we wnętrzach grodziskiej Mediateki. W tym roku do współpracy zostali zaproszeni grodziscy przedsiębiorcy i większość z nich to kobiety. Jest to wartość dodana całego przedsięwzięcia. Jako lokalna przestrzeń integracji społecznej cieszymy się, że stworzymy coś we współpracy z mieszkańcami rozwijającymi swoje firmy w naszym mieście. Warto dodać, że podcza Miasta Kobiet oprócz wiedzy i rozrywki będziemy mogli wspólnie pomóc – będzie z nami DKMS. Zapraszamy do zapisywania się tego dnia do bazy dawców – mówią organizatorzy wydarzenia.

Czego można spodziewać się odwiedzając nas tego dnia?
O godzinie 14:00 powitamy Panie na oficjalnym otwarciu Miasta Kobiet w Holu Głównym na którym jednocześnie będą mogły Panie podziwiać wernisaż aktów kobiecych oraz portrety naszych seniorek, które przeszły metamorfozy w ramach zajęć Nasze Pogaduchy. Od godziny 14:15 do 17:00 w Sali Fitness odbywać się będą zajęcia sportowe i samoobrona. Przygotowaliśmy dla Pań darmowe zajęcia pilates, samoobrony oraz nowość: zajęcia Strong by Zumba – intensywny trening wzmacniający cardio.

O godzinie 14:30 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się cykl otwartych wykładów i warsztatów przygotowanych przez Akademię Szczęśliwych Kobiet, które zakończy pokaz makijażu paryskiego Edyty Miedzińskiej.

W godzinach 14:00 – 17:00 na Sali Wielofunkcyjnej czekać będą na Panie główne atrakcje tego dnia a mianowicie stoiska z których będzie można bezpłatnie skorzystać. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie a będą to między innymi: darmowe makijaże, sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, usta i dłonie, porady architekta wnętrz czy warsztaty zdobienia słodkich wypieków! Zachęcamy również do skorzystania ze stoiska DKMS, przy którym będzie można zarejestrować się jako dawca.

Tę część zakończy spotkanie z Gwiazdą Wieczoru – Iwoną Guzowską, sportsmenką, która dziś swoje doświadczenie w walce z przeciwnościami stresem czy brakiem motywacji przekazuje innym kobietom. Wystąpi z motywującym wykładem Siedem Wojowniczek – Mądrość, Odwaga, Wewnętrzna Siła, Wiara w siebie, Pasja, Miłość i Wolność. Iwona Guzowska to wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym – przypominają organizatorzy.

„Miasto Kobiet” odbędzie się 9 marca w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.