reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

01

12 2023

Grodziskie lodowisko wystartuje z poślizgiem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodziskie lodowisko wystartuje z poślizgiem - Grodzisk News


Planowane na sobotę (2 grudnia) otwarcie grodziskiego lodowiska nastąpi później. Powód? Urzędnicy podali, że chodzi o problemy z przyłączem elektroenergetycznym.


Sztuczne lodowisko docelowo stanie przy ul. Sportowej, w pobliżu Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej. Tafla miała zostać uruchomiona 2 grudnia, ale na przeszkodzie temu stanęły problemy techniczne.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

‐ Bardzo przepraszamy, ale ze względu na awaryjność przyłącza elektroenergetycznego zasilającego lodowisko jego otwarcie zostaje przesunięte. O nowym, niedługim terminie otwarcia lodowiska poinformujemy – poinformował grodziski magistrat w mediach społecznościowych.

Fani jazdy na łyżwach muszą więc uzbroić się w cierpliwość, ale gdy lodowisko już wystartuje, to ma działać przed halą sportową do końca lutego.

Lodowisko będzie mieć wymiary 20 x 40 metrów, zostanie oświetlone, wyposażone w nagłośnienie, miejsce do przechowywania odzieży dla użytkowników. Na terenie ma dostępne będą wypożyczalnia łyżew i miejsce do ich naostrzenia.

Lodowisko ma działać codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W dni powszednie w godzinach 8.00–15.00 ma być nieodpłatne dla uczniów mieszkających na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów mających siedzibę na terenie gminy.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dziś jest impreza w hali przy ul. Sportowej i zabrakło miejsca do parkowania dla samochodów Więc trzeba było wymyśleć awarie. Pozdrawiam
Grodziszczanin


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.