21 02 2020

Grodziskie lodowisko już tylko do niedzieli. Pogoda nie sprzyja

21.02.2020, godz.: 12:07
Grodziskie lodowisko już tylko do niedzieli. Pogoda nie sprzyja
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów jazdy na łyżwach w Grodzisku. Tafla będzie czynna już tylko do niedzieli 23 lutego włącznie. Powodem stale utrzymujące się dodatnie temperatury. W takich warunkach utrzymanie lodowiska jest bardzo trudne.

W tym sezonie o jakiejkolwiek zimowej aurze na Mazowszu nie ma mowy. W naszym regionie opady śniegu wystąpiły raptem kilka razy, a ujemnych temperatur praktycznie nie było. Nie brakowało za to dni, gdy termometry wskazywały nawet kilkanaście stopni powyżej zera oraz deszczu, który dodatkowo utrudniał utrzymanie tafli.

W końcu urzędnicy oraz operator lodowiska powiedzieli: pass. – niestety mamy złe wieści dla fanów łyżwiarstwa. W związku z warunkami pogodowymi lodowisko w Grodzisku Mazowieckim będzie czynne tylko do 23 lutego – poinformował magistrat.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.