01 06 2020

Grodziskie kina szykują się do powrotu. Otwarcie 6 czerwca

01.06.2020, godz.: 10:34
Grodziskie kina szykują się do powrotu. Otwarcie 6 czerwca
fot. Facebook/CK Grodzisk

Ludzie z grodziskiego centrum kultury, któremu podlegają oba kina, poinformowali, że nie tylko duża sala w CK, lecz także studyjne Kino Wolność zostaną otwarte 6 czerwca.

To, o czym jako pierwsi pisaliśmy jeszcze w czwartek, wkrótce potwierdziło centrum kultury. – Dostaliśmy zielone światło i od 6 czerwca wracamy do gry! Ogromnie się cieszymy, że już w następną sobotę, po prawie trzech miesiącach izolacji, ponownie otworzymy dla Was salę kinową! Zgodnie z zaleceniami rządu będziemy pracować w nowym systemie obostrzeń. Dołożymy wszelkich starań, żebyście mogli czuć się u nas bezpiecznie jak dawniej. Obecnie pracujemy nad nowym regulaminem i ciekawym repertuarem na otwarcie. Więcej informacji podamy już wkrótce, więc nie odchodźcie od odbiorników – czytamy na Facebooku CK.

Od 6 czerwca działać zaczenie także kameralne Kino Wolność, w którym chętnie gościć będą zapewne entuzjaści filmów dokumentalnych.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.